GLASBENA ŠOLA TREBNJE

na podlagi Zakona o glasbenih šolah (Ur. l. RS 81/06), Pravilnika o šolskem koledarju za glasbene šole (Ur. l. RS 50/12, 56/12)
in Sklepa o ukrepih za nemoteno opravljanje vzgojno-izobraževalnega dela v glasbenih šolah v šolskem letu 2019/2020

objavlja

RAZPIS ZA VPIS NOVIH UČENCEV

ZA ŠOLSKO LETO 2020/21

IZOBRAŽEVALNI PROGRAMI

• Predšolska glasbena vzgoja (starostna omejitev: 5 let)
  • Glasbena pripravnica (starostna omejitev: 6 let)
  • Plesna pripravnica (starostna omejitev: od 6 do 8 let)
  • Glasba: klavir, harmonika, violina, viola, violončelo, kontrabas, kljunasta flavta, klarinet, trobenta, pozavna, druga konična trobila, diatonična harmonika

ZBIRANJE PRIJAV ZA VPIS NOVIH UČENCEV v programe Predšolska glasbena vzgoja, Glasbena pripravnica, Plesna pripravnica in Glasba (inštrument) bo potekalo od 11. do 29. maja 2020.

Prijavnico za vpis najdete na naslednji povezavi: PRIJAVNICA.
Izpolnjeno in podpisano prijavnico nam pošljite na elektronski naslov tajnistvo-gstrebnje@guest.arnes.si.

SPREJEMNI PREIZKUSI

Na podlagi izpolnjene prijavnice za vpis bodo kandidati, ki bi se želeli vpisati na instrumentalne oddelke, po e-pošti obveščeni o datumu sprejemnega preizkusa. Glede na število prijavljenih kandidatov bodo sprejemni preizkusi izvedeni po razporedu, predvidoma med 1. in 30. junijem 2020, v primeru prostih mest pa še med 17. in 25. avgustom 2020 (naknadni rok).

VPIS

O rezultatih sprejemnih preizkusov bodo kandidati obveščeni po pošti, vpis sprejetih učencev pa bo predvidoma potekal od 1. do 7. julija 2020. Učenec bo vpisan na podlagi izpolnjenega vpisnega lista in poravnanega prispevka administrativnega stroška vpisa.

Glasbena šola uskladi število vpisnih mest v skladu s sistemizacijo šole ter kadrovskimi in prostorskimi zmogljivostmi (število vpisnih mest je omejeno), pri čemer daje prednost vpisu bolj nadarjenih učencev ter učenju orkestrskih instrumentov.

Tatjana Mihelčič Gregorčič,
ravnateljica Glasbene šole Trebnje

UTRINKI IZ ŠOLSKE GLASBENE ZAKLADNICE

Za poslušanje posnetkov kliknite na ime skupine inštrumentov.
Priporočamo, da za ogled strani uporabljate spletni brskalnik Google Chrome ali Mozilla Firefox.

GODALA

Godalna komorna skupina GŠ Trebnje
z mentorji Ano Avšič, Matejem Avšičem, Moniko Šolman, Lucijo Grošelj Borozan in Zoltanom Petrom

Klavirski trio Allegrino iz razreda Ane Avšič