Spoštovani starši!

Vabimo Vas na predavanje z naslovom

ZAKAJ JE DOBRO, DA STARŠI AKTIVNO SODELUJEJO PRI GLASBENEM ŠOLANJU SVOJIH OTROK?

v ponedeljek, 4. novembra 2019, ob 18.00 v predavalnici Centra za izobraževanje in kulturo Trebnje.

Predavala bo dr. Katarina Habe, docentka za psihologijo na Akademiji za glasbo Univerze v Ljubljani. Na svoji poklicni poti združuje strast do glasbe in psihologije ter raziskuje učinke glasbe na človekovo blagostanje. V svojem doktorskem delu se je posvetila raziskovanju vpliva glasbe na kognitivno delovanje izvajalcev, kar je še vedno glavno področje njenega raziskovanja. Pri svojem delu združuje analitični um psihologinje in intuitivni um glasbenice, saj že vrsto let uspešno deluje na obeh področjih. Svoje strokovno delo predstavlja na številnih psiholoških in glasbenih kongresih ter v znanstvenih in strokovnih revijah, na glasbenem področju pa že 20 let prepeva v vokalni skupini Katrinas, katere ustanoviteljica je.