Dragi učenci, starši, ljubitelji glasbe!

Glasbena šola Trebnje že vrsto let uspešno sodeluje z Galerijo likovnih samorastnikov Trebnje. Že štirikrat smo v njenih prostorih organizirali cikel koncertov Četrtkova sozvočja v Galeriji likovnih samorastnikov Trebnje, na katerem so nastopili uveljavljeni slovenski in tuji glasbeniki.

Odločili smo se, da bomo v šolskem letu 2019/20 organizirali tudi koncertni cikel, na katerem se bodo predstavili najprizadevnejši učenci naše glasbene šole. Koncerti, ki bodo potekali pod skupnim imenom Mladi glasbeniki nastopajo v galeriji, bodo potekali ob torkih ob 18.00.

Predvideni datumi koncertov so: 22. oktober, 26. november in 17. december 2019 ter 28. januar, 18. februar, 31. marec in 21. april 2020.

O posameznem koncertu boste obveščeni tudi po pošti, nekaj dni pred dogodkom.

Veselimo se druženja z vami.